Napište nám zprávu
🚀 ŽIVĚ 24. 6. od 19:00 Co je nového u prop firem
Regulace na spadnutí, reakce ČNB a nové trendy!
🚀 ŽIVĚ 24. 6. od 19:00 Co je nového u prop firem
„Vaše podpora v tradingu a investování.“

Online kurz akcie a opce


Online kurzy akcií


Investování do akcií je z dlouhodobého hlediska nejvýnosnější. Naučím Vás vybrat si ty správné firmy a začít na burze podnikat.

Opce pro nás budou představovat nástroj k pojištění investic, stejně tak s nimi budeme obchodovat. Naučím Vás strategie pasivního příjmu, ve kterých rozpad času znamená náš profit.

Obchodování akciových indexů přes CFD kontrakty dává možnost diverzifikace stejně jako využití finanční páky.

Proč se pustit do investování a opčního tradingu?

Co jsou to akcie?

Akcie patří mezi cenné papíry, které svým držitelům zaručují určitá práva. Jakmile nakoupíte akcie společnosti, stane se z Vás akcionář a menšinový vlastník společnosti. Přečtěte si základy investování v článku Akcie online.

Proč investovat do akcií?

Jako akcionářům nám vznikají určitá práva, např. právo na zisk společnosti. Profitovat můžeme nejen na růstu ceny akcií, ale také na dividendách. Dividenda je taková odměna akcionářů a zároveň pasivní příjem pro investora. Čtyřikrát ročně dostaneme od největších firem na světě zaplaceno jen za to, že vlastníme část jejich společnosti.
Namísto vlastního podnikání můžeme vlastnit podíly zaběhlých světových značek.

Co je to opce?

Opce je smlouva mezi nakupujícím a prodávajícím. Oba dva se dohodnou na ceně, času a podkladovém aktivu (akcie, ETF, futures…), na právech a povinnostech. Výsledkem je opční trading, kdy spekulujeme na růst, pokles nebo pohyb do strany námi vybraného podkladového aktiva.

Proč obchodovat pomocí opcí?

Jsou to právě opce, které nám jako jediné nabídnou možnost vydělávat na rozpadu času. V takovém případě stačí jen čekat a máme až 80 % šanci, že náš obchod skončí v zisku. Nebo co taková nutnost volby správného směru? U opcí nikoliv! Při spekulaci na růst může jít trh klidně do strany, nebo mírně dolů, a my přesto vyděláme.
Nepřeberné množství strategií a možností řízení pozice dělají z opčního tradingu ten nejkomplexnější burzovní nástroj.

Co je to CFD

Zkratka pro Contract For Difference, tedy jakési deriváty určené pro burzovní obchodování. Tyto kontrakty jsou závislé na podkladovém aktivu, např. na nějaké komoditě, měnovém páru nebo na akciích a akciových indexech. Tzv. CFDčka jsou oblíbená díky vysoké likviditě a možnosti využití finanční páky. Díky jejich jednoduchosti jsou obvykle to první, s čím se dnes trader na burze setká.

Pro koho je kurz akcií určen?

Kurz je určen pro ty, kteří se chtějí ponořit do světa akciového investování.

 • Pokud nemáte vlohy, nápad nebo povahu na vlastní byznys, naučíte se, jak se stát spolumajiteli největších společností na světě.
 • Naučíte se, jak si vybudovat vlastní akciové portfolio a přeměnit ho na pasivní příjem.
 • Pochopíte, že jen ti, co neinvestují, přicházejí zaručeně o své peníze.
Akcie CZ | TradeCZ

Kurz je určen pro obchodníky, kteří chtějí své dovednosti rozšířit o akcie, opce a CFD.

 • Obchodování akcií bez páky využívají začínající obchodníci, stejně jako bankovní tradeři, kteří nejsou ochotni akceptovat rizika finanční páky.
 • Nenalezneme všestrannějšího tradingu, než opčního tradingu. Profitování z růstu, poklesu i konsolidace trhu, profitování z rostoucí a klesající volatility a nespočet strategií.
 • Daytrading a swingové obchodování pomocí CFD a nejpoužívanější obchodní platformy MetaTrader4.

Co je součástí kurzu Akcie online?

Celý kurz je primárně postaven na investování do akcií, resp. na obchodování na akciích. Kurz jsem rozšířil o opční trading, který je s akciemi nerozličně spjatý, a pochopení opcí podpoří Vaše investiční dovednosti. V Patreonu pravidelně rozebíráme akcie online.

Akcie
Akcie online | TradeCZ
 1. Co jsou to akcie a proč do nich investovat – úplné základy pro ty nedotčené a hlavní důvody, proč by nám měla investice do akcií přijít jako zcela běžná věc. Znáte nějaké akcie cz?

 2. Investiční přístupy, strategie a techniky – projdeme si základní rozdělení a Vy se začnete pomalu profilovat. Někomu bude bližší obchodování s akciemi, jinému dlouhodobé investice až spoření. Někomu bude bližší spekulace na růst akcie, jinému půjde o dividendu a co nejméně volatilní tržní prostředí.

 3. Výběr akcií a hodnocení společností – představíme si všechny potřebné ukazatele rizika, volatility i vnitřní hodnoty společnosti. Tržní cena akcie nemusí odpovídat vnitřní hodnotě a potenciálu společnosti. Naučíte se, jak vybrat ty správné akcie do Vašeho portfolia. Po zvládnutí kurzu budete schopni analyzovat společnosti tak jako v našem přehledu akcie kurzy.

 4. Budování portfolia – růstové i hodnotové (dividendové) investování. Které akcie a sektory by v jakém tržním prostředí měly být zaručeně součástí našeho portfolia.

 5. Praxe a čeho se na začátku vyvarovat – v každém probraném tématu jsou obsaženy zkušenosti z praxe, které by Vám měly pomoci ve Vašich začátcích. Aneb, co bych rád věděl ve svých investičních začátcích.

 6. Diverzifikace – každá mince má dvě strany, a kde je potenciál zisku, je i hrozba ztráty. Nebudeme mít vždy pravdu a občas nás trhy nemile překvapí. Správná diverzifikace našeho portfolia by nám však měla zajistit i klidné překonání finanční krize.

 7. Rizika spojená s investováním a obchodováním – myslím, že každému jsou rizika jasná. My si však ukážeme, jakými technikami se proti nim bránit, nebo alespoň zmírnit jejich dopad.


Opce
Akcie kurzy | TradeCZ
 1. Základní vlastnosti opcí – co to jsou opce a jaké nabízejí možnosti. Úvod do problematiky opčního tradingu a investování.

 2. Nákupy a výpisy opcí – majitel opce má práva, vypisovatel povinnosti. Na burze se můžeme dostat do obou situací a je dobré znát všechny výhody i nevýhody. Nákupy nám poslouží v klidném prostředí pro homeruny, výpis bude náš pasivní příjem.

 3. Praktické ukázky a konkrétní opční strategie – v jakém tržním prostředí vypsat a v jakém raději nakoupit. Kdy se vyplatí spekulovat pro neomezený zisk a kdy raději dostat prémium. Probereme základní opční strategie, které aplikuje většina profi opčních traderů.

 4. Hodnota opce aneb na čem záleží – nerozhoduje pouze cena, ale i čas a volatilita. To je jedním z důvodů, proč při opčním tradingu nemusíme trefit správně směr a i přesto vyděláme. Podmínkou je ovšem znalost problematiky a správná aplikace v tržním prostředí.

Potřebné dovednosti
 • Technická analýza – ukáži Vám, co mi na trzích během 10 let nejvíce pomohlo a projdeme si základy Price Action a Market Profile.
 • Fundamentální analýza – jakých zpráv a dat si všímat a proč. Nikdy nebudete mít přehled o všem, ale to základní by nám unikat nemělo. Ekonomické vzdělání k tradingu a investicím netřeba, pokud víte, čeho si všímat.
 • Money Management a psychologie – údajně 80 % úspěchu! Řízení peněz, pozice, stejně jako vlastních myšlenek. Ukáži Vám, jak ochránit kapitál i v době krize a jak předejít nepříjemnostem, se kterými se na trzích jistě setkáte.
Aktualizace a bonusová videa
 • CFD obchodování – akcie a opce jsou základ, nechtěl bych Vás ale ochudit o možnost obchodování CFD, která jsou u retailu asi nejoblíbenějším nástrojem pro spekulaci na trhu. S CFD se pojí rizika, stejně jako vysoký potenciál zhodnocení.
 • Zkušenosti z praxe, ovládání platforem a nadstavbová videa – prostě vše, co Vám nebude jasné, co je aktuální, nebo na co se nejčastěji ptáte.
Osobní podpora

Podpora z mé strany, ale i od ostatních účastníků kurzu. Vše nemusí být jasné hned od začátku, ale nebojte, nejste v tom sami.

Jaké budou vaše znalosti po zvládnutí kurzu investování?

Budete schopni samostatně zhodnotit vybrané společnosti a rozhodnout se, zda se chcete stát jejich akcionářem.
Naučíte se obchodovat bez finanční páky a s menší psychickou zátěží.
Zvládnete si vybudovat vlastní akciové portfolio a svůj pasivní příjem.
Ovládnete opční trading se všemi jeho specifiky.
Odteď budete vědět, jak obchodovat opce a vydělat, i když netrefíte správně směr.
Online kurz investování Vás naučí: jak fungují akcie, jak investovat do akcií a jak vydělat na akciích.
Burza akcie | TradeCZ
Kurz investování | TradeCZ

Bonus

Získejte první videolekci zdarma

Úvod do kurzu Akcie a opce
Získejte první videolekci zdarma | TradeCZ

Objednávkový formulář

Cena:
6000 Kč (bez DPH)
7260 Kč (s DPH)

FaQ

Kurz Akcie online jednoduše vysvětlí, co jsou to akcie a proč je dobré do nich investovat. Představíme vám různé investiční strategie a přístupy, ukážeme, jak investice správně diverzifikovat a vysvětlíme možná rizika i techniky, jak se jim účinně bránit. Naučíme vás vybudovat si vlastní akciové portfolio a efektivně zhodnocovat peníze. A přidáme několik užitečných rad, na co si dávat pozor.

Ano, určitě, kurz akcií je vhodný nejen pro zkušené obchodníky, kteří si chtějí rozšířit své vědomosti a dovednosti, ale především pro naprosté začátečníky, kteří se chtějí naučit investovat do akcií a zhodnotit tak své peníze. Ukážeme vám na konkrétních příkladech z praxe, čeho se vyvarovat, vysvětlíme vám akciové investování krok za krokem a poskytneme vám cenné rady do začátku.

Kurz investování probíhá online pod vedením zkušeného investora Mgr. Petra Plecháče, který se v oboru pohybuje přes 12 let. Poutavou formou vás vtáhne do světa investování a vysvětlí, jak fungují akcie a jak na nich můžete vydělat. Po skončení kurzu tak budete schopni samostatně zhodnotit vybrané společnosti a rozhodnout se, zda se chcete stát jejich akcionářem. První video-lekci máte zdarma.


Akcie CZ | TradeCZ