Napište nám zprávu
Recenze

Broker NAGA
„Vaše podpora v tradingu.“
„Vstupte mezi elitní burzovní obchodníky.“

PWFT klub


Powerful Trader klub (PWFT) vznikl na základě iniciativy reálných traderů s mnohaletou praxí
v obchodování na finančních trzích.

Konceptem našeho klubu je poskytnutí analýzy vybraných finančních trhů s definováním logických oblastí s nejvyšší pravděpodobností reakce trhu. V uzavřené členské sekci PWFT jsou tak k dispozici naše náhledy a úrovně, na kterých hodláme sami obchodovat.

Proč právě Powerful Trader? Tento termín definuje cíl naší práce, a sice udělat z našich klientů silné obchodníky, kteří se nebudou na finančních trzích ztrácet tak, jako jsme se na začátku naší cesty ztráceli my.

Poznejte kouzlo diverzifikovaného portfolia až 4 typů levelů a rozdílných obchodních přístupů.

Co je součástí PWFT klubu

ID

PWFT ID levely

Na každý den jsou v PWFT klubu připraveny a průběžně během dne aktualizovány Intradenní levely. Ty představují oblasti na vybraných trzích, kde s největší pravděpodobností dojde ke krátkodobé reakci trhu. Pro tyto levely je v klubu přichystán konkrétní money management, hlídací pomocný nástroj Watchman a pomocný AOS LevelSys.

SWING levely

Konkrétní oblasti na vybraných trzích, kde očekáváme větší reakce trhu (než u PWFT ID levelů). Obchody bývají drženy zpravidla několik dní a průměrný profit/loss činí 70 pipů. Tyto oblasti jsou v rámci klubu aktualizovány jednou týdně a jsou oblíbené u obchodníků s nedostatkem volného času.

Swing
Nástroje

Nástroje

V rámci uzavřeného klubu jsou pro klienty připraveny vybrané nástroje po dobu členství zdarma. V prvé řadě se jedná o nástroj Watchman, určený k hlídání našich levelů. Druhým nástrojem je AOS LevelSys, určený pro řízení našich obchodů. V průběhu členství mohou být k testování zasílány i další nástroje pro podporu tradingu a edukace.
Po dobu členství tak získáte nástroje v hodnotě minimálně 4 000 Kč.

Chat

Online chat využíváme ke komentování aktuálního dění na trzích. Probírány mohou být jak konkrétní situace, tak obecné dotazy. Především je však chat využíván správci pro upozornění na nově přidaný level.

Chat
Podpora

Podpora

Každému klientovi je poskytnuta plná podpora celého týmu TCZ. Pro komunikaci je využíván jak online chat, tak soukromý e-mail. Podpora se nevztahuje pouze na téma PWFT klubu a našich nástrojů, nýbrž na veškeré nejasnosti z oblasti finančních trhů.

Sekce know-how

I když je podstatou našeho obchodování systém založený na levelech, používáme pro vlastní obchody také specifické patterny (formace). Formou obrázků s popisky takové obchody a situace komentujeme a předáváme své nabyté znalosti dál.

Know-how

Cena členství

První měsíc

Cena: 890,-

Druhý měsíc

Cena: 790,-

Třetí měsíc

Cena: 690,-

3 měsíce najednou
Cena: 2 000,-

Cena měsíčního členství se odvíjí od toho, jak dlouho s námi obchodujete. Na třetí a další měsíce dáváme slevu 20 % (za věrnost).

Důkladně zvažte dobu Vašeho členství v PWFT klubu. Levely dosahují dlouhodobě profitabilních výsledků. Všechny systémy ale mají i svá období v červených číslech. Obchodní systém tak nelze objektivně zhodnotit po jednom měsíci 🙂 .

Market Profile a Volume Profile

Market Profile

Od května 2019 je součástí klubu Powerful Trader také online kurz Market Profile v obchodní platformě Meta Trader 4.

V kurzu je vysvětleno, co znamená profilace trhu, proč má větší vypovídající hodnotu než ostatní obchodní metody a jak lze pomocí profilace začít na trhu profitovat.

Technika COT, Poptávky a Sezonality

Součástí PWFT klubu je také zaměření na Techniku COT, sledování sezonality, poptávky a pozice velkých spekulantů nebo hedge fondů.

Analyzujeme (nejen) komoditní trhy sledováním velkých hráčů a Vás to naučíme taky.

COT index, SpreadCharts kurz

Výsledek PWFT levelů za rok 2019

PWFT klub není služba typu „forex signály“! Důraz je kladen na pochopení tržních principů předáváním našeho know-how. Levely jsou vhodné pro intradenní i swingové obchodování.

Ale vše nezůstane jen u pouhých levelů. V sekci Záznamy a Edukace jsou pro Vás připraveny komentované reálné obchody formou grafů v obrázkové a video podobě.

Jak vypadá PWFT klub

Výsledek na reálném účtu za rok 2019

Chcete se stát součástí PWFT klubu?

Vyplňte náš formulář níže

Kam pokračovat?