Napište nám zprávu
Webinář

Powerful Trader a kurz Market Profile v MT4
2. 5. 2019
„Vaše podpora v tradingu.“
„Vstupte mezi elitní burzovní obchodníky.“

PWFT klub

Powerful Trader klub (PWFT) vznikl na základě iniciativy reálných traderů s mnohaletou praxí v obchodování na finančních trzích.

Konceptem našeho klubu je poskytnutí analýzy vybraných finančních trhů s definováním logických oblastí s nejvyšší pravděpodobností reakce trhu. V uzavřené členské sekci PWFT jsou tak k dispozici naše náhledy a úrovně, na kterých hodláme sami obchodovat.

Proč právě Powerful Trader? Tento termín definuje cíl naší práce, a sice udělat z našich klientů silné obchodníky, kteří se nebudou na finančních trzích ztrácet tak, jako jsme se na začátku naší cesty ztráceli my.

Poznejte kouzlo diverzifikovaného portfolia až 4 typů levelů a rozdílných obchodních přístupů.

Co je součástí PWFT klubu

ID

PWFT ID levely

Na každý den jsou v PWFT klubu připraveny a průběžně během dne aktualizovány Intradenní levely. Ty představují oblasti na vybraných trzích, kde s největší pravděpodobností dojde ke krátkodobé reakci trhu. Pro tyto levely je v klubu přichystán konkrétní money management, hlídací pomocný nástroj Watchman a pomocný AOS LevelSys.

SWING levely

Konkrétní oblasti na vybraných trzích, kde očekáváme větší reakce trhu (než u PWFT ID levelů). Obchody bývají drženy zpravidla několik dní a průměrný profit/loss činí 70 pipů. Tyto oblasti jsou v rámci klubu aktualizovány jednou týdně a jsou oblíbené u obchodníků s nedostatkem volného času.

Swing
Nástroje

Nástroje

V rámci uzavřeného klubu jsou pro klienty připraveny vybrané nástroje po dobu členství zdarma. V prvé řadě se jedná o nástroj Watchman, určený k hlídání našich levelů. Druhým nástrojem je AOS LevelSys, určený pro řízení našich obchodů. V průběhu členství mohou být k testování zasílány i další nástroje pro podporu tradingu a edukace.
Po dobu členství tak získáte nástroje v hodnotě minimálně 2 990,-.

Chat

Online chat využíváme ke komentování aktuálního dění na trzích. Probírány mohou být jak konkrétní situace, tak obecné dotazy. Především je však chat využíván správci pro upozornění na nově přidaný level.

Chat
Podpora

Podpora

Každému klientovi je poskytnuta plná podpora celého týmu TCZ. Pro komunikaci je využíván jak online chat, tak soukromý e-mail. Podpora se nevztahuje pouze na téma PWFT klubu a našich nástrojů, nýbrž na veškeré nejasnosti z oblasti finančních trhů.

Sekce know-how

I když je podstatou našeho obchodování systém založený na levelech, používáme pro vlastní obchody také specifické patterny (formace). Formou obrázků s popisky takové obchody a situace komentujeme a předáváme své nabyté znalosti dál.

Know-how

Cena členství

První měsíc
  • Vím, co jsou PWFT levely a rozkoukávám se

Cena: 890,-

Druhý měsíc
  • Mám první statitstiku zasažených levelů
  • Mám první představu, zda je to styl obchodování pro mě

Cena: 790,-

Třetí měsíc
  • Rozumím hledání hlavních S/R
  • Rozumím čtení trhu a jsem si jistější
  • Rozumím, jak vypadá profitabilní trading

Cena: 690,-

3 měsíce najednou
  • Ušetřím za vzdělání

Cena: 2 000,-

Cena měsíčního členství se odvíjí od toho, jak dlouho s námi obchodujete. Na třetí a další měsíce dáváme slevu 20 % (za věrnost).

Důkladně zvažte dobu Vašeho členství v PWFT klubu. Levely dosahují dlouhodobě profitabilních výsledků. Všechny systémy ale mají i svá období v červených číslech. Obchodní systém tak nelze objektivně zhodnotit po jednom měsíci.

Market Profile

Od května 2019 je součástí klubu Powerful Trader také online kurz Market Profile v MetaTraderu 4.

V kurzu je vysvětleno co znamená profilace trhu, proč má větší vypovídající hodnotu než ostatní obchodní metody a jak lze pomocí profilace začít na trhu profitovat.

 

Výsledky levelů v roce 2019

PWFT klub není služba typu často vyhledávaných „forex signálů“! Důraz je kladen na pochopení tržních principů předáváním našeho know-how. Levely jsou vhodné pro intradenní i swingové obchodování.

Jak vypadá PWFT klub

Vyjednali jsme pro Vás slevy

Bossa se rozhodla podpořit naši činnost v oblasti edukace začínajících a pokročilých obchodníků. Jakým způsobem Vás Bossa podpoří a jak můžete ušetřit až 5 000,-, se dočtete v článku po kliknutí na obrázek.

Chcete se stát součástí PWFT klubu?

Vyplňte náš formulář níže

Kam pokračovat?