Napište nám zprávu
Inspirujte se

Tržní analýza 14. 10. 2019
„Vaše podpora v tradingu.“
„TCZ nástroje pro analýzu finančních trhů a řízení obchodů.“

Nástroje


Představujeme Vám naše nástroje pro Meta Trader pomáhající při obchodování na finančních trzích. Naleznete zde indikátory, vizualizace i AOS, které dokážou usnadnit každodenní práci tradera. Nástroje odkrývají skryté dění na trzích, pomáhají v hlídání důležitých levelů i v řízení obchodů. V popisu vybraného nástroje se také dozvíte, jak si daný indikátor/AOS na týden vyzkoušet.

Marcus

Komplexní nástroj obchodníka pro intradenní i swingové analýzy trhu. Obsahuje vizualizaci 123Gapu, Initial Balance, Market Profile, Pivot High/Low a další.
Cena: 4000 Kč
Typ: Indikátor

Season

Sezonalita patří mezi základní hybatele trhu a díky nástroji Season si ji můžeme zobrazit v platformě MT4.
Cena: 2000 Kč
Typ: Indikátor

LevelSys

SemiAOS LevelSys je schopné vstoupit do pozice, odřídit ji a vystoupit z ní. Vše díky předem zvolenému MM pro obchodování levelů.
Cena: 2500 Kč
Typ: AOS

Watchman

Nástroj zanese a hlídá námi zvolené cenové úrovně. Dokáže včas upozornit na blížící se trh k našemu levelu. Vše ovládáno z jedné tabulky.
Cena: 2000 Kč
Typ: Indikátor

Extender

Z jednoho grafu jsme nyní schopni sledovat více trhů i časových rámců naráz. Využít k tomu lze BunnyGirl, pivot, breakout, či single strategie.
Cena: 2000 Kč
Typ: Indikátor

Breakout Range

Praktická zautomatizovaná tvorba rámců v trhu. Využít lze pro breakout strategie či analýzy trhu.
Cena: 590 Kč
Typ: Indikátor

Sensor

Automatizovaný pomocník, který hlídá prudké pohyby na trzích a je schopen uzavřít čekající limitní příkazy nebo již otevřené obchody.
Cena: 790 Kč
Typ: AOS

Objednání

Pro objednávku nám napište do našeho formuláře níže.