Napište nám zprávu
Naučte se trhy číst

ONLINE KURZ
„Vaše podpora v tradingu.“
„Jak to v našem klubu v reálu vypadá.“

PWFT – Praktické ukázky


Využití PWFT levelů je v praxi velmi intuitivní. Noví členové našeho klubu se obvykle během prvních pár dní zorientují na 100 %.

Powerful Trader je rozdělen do několika sekcí, těmi základními jsou ID levely a SWING levely. Tyto oblasti jsou mnohdy doplněny ID_SWING levely a levely z chatu, což jsou o něco riskantnější oblasti vzhledem k ostatním prezentovaným levelům.

ID level

ID neboli intradenní level, u kterého lze očekávat reakci cca 10 pipů, může vypadat následovně.

Intradenní level
ID level v tomto případě představuje silnou resistentní oblast, na které budeme chtít vstoupit do krátké pozice.

ID levely jsou v PWFT klubu denně aktualizovány formou tabulky a v průběhu dne průběžně přidávány.

Videoukázka obchodu na ID levelu


Společný chat

Chat room pro obchodníky

Společný chat je zpravidla využíván pro rychlou komunikaci mezi klienty, pro dotazy na support team TCZ nebo jako místo pro upozornění na nově přidaný level a CHAT level.


Market Profile kurz

Market Profile online kurz

Od května 2019 je součástí PWFT klubu také online kurz Market Profile. Kurz provede zájemce o profilaci trhu od úplných základů po praktické využití v MT4.

Swing level

Swingové levely jsou díky své nízké časové náročnosti a přijatelnému stresovému faktoru oblíbené u většiny traderů. Držení obchodu bývá zpravidla delší než 1 den.

Swing level
Levá část obrázku představuje swingový level, na kterém jsme otevírali krátké pozice. Vpravo je ten samý level, ale s ukázkou principu určování těchto levelů.

Pomocníci do MT4

V rámci klubu jsou pro naše tradery připraveni pomocníci Watchman  a LevelSys . Díky nim lze mít naprostý přehled o všech levelech a zároveň levely bez emocí odřídit.


Jak vypadá pracovní web Powerful Trader

Powerful Trader klub, pracovní web

Pracovní web je kvůli vytíženosti přesunut mimo hlavní stránku TradeCZ.cz a obsahuje veškeré potřebné materiály pro orientaci v PWFT klubu.


TPL – Swing levely, na které se v PWFT zaměřujeme.

Swing levely

Swingové levely publikujeme formou tabulky s týdenní aktualizací.


Know-how

záznamy z obchodování PWFT

Záznamy z obchodů, důvod vstupu, psychologie a money management. Pravidelné edukační texty s předáváním našich znalostí.

Součástí klubu jsou materiály a praktické ukázky zacházení s levely, spolu s rozbory aktuálních zajímavých tržních situací a mnoho dalšího.

Pokračujte na Statistiky Powerful Trader klubu nebo Recenze uživatelů Powerful Trader klubu.