Napište nám zprávu
Webinář

Powerful Trader a kurz Market Profile v MT4
2. 5. 2019
„Vaše podpora v tradingu.“

Watchman


Intro

Nástroj na hlídání námi vložených cenových hladin do MT4 s rozšířeným nastavením

Popis

Nástroj Watchman byl primárně vyvinut pro hlídání PWFT levelů s tím, že byla potřeba dostávat včasné upozornění na blížící se trh k našemu levelu.

Watchman v MT4

Nástroj Watchman je v grafu zobrazen jako tabulka s nadefinovanými trhy a s nejbližším sledovaným levelem. Watchman se vkládá do právě jednoho grafu v MT4 a hlídá všechny ostatní aktivní grafy a levely.
Celkem můžeme na jednom trhu sledovat až 11 levelů. Tři a tři levely pro buy a sell reakce s odlišnou barvou a stylem linie a dalších 5 levelů s jednotnou barvou a stylem linie.
Principem nástroje je hlídání aktuální ceny na trhu a cenové hladiny (levelu), kterou od nástroje požadujeme hlídat. V nastavení si pro všechny sledované levely zvolíme vzdálenost, při které chceme být informováni. Tedy pokud se trh dostane do námi zvolené vzdálenosti (např. 10 pipů) od našeho levelu, dostaneme upozornění.
Upozorněni můžeme být hned dvakrát. Při dosažení první vzdálenosti se vybarví políčka v naší tabulce zelenou barvou. Při dosažení druhé vzdálenosti (té k levelu bližší) se rozezní alarm a objeví se vyskakovací okno přímo v MT4, políčko se v tomto případě vybarví červeně..

Cena: 990 Kč
Typ: Indicator

Bossa proplacení

Brokerská společnost Bossa se rozhodla podpořit naši činnost -> více v článku „Spolupráce s brokerskou společností Bossa„.

Bossa Vám může při založení reálného účtu a základního depozitu proplatit 80 % z ceny tohoto nástroje! Podívejte se, jak této nabídky můžete využít.

Týdenní zkouška
Nástroj si můžete na 1 týden vyzkoušet za 20 % poplatek z plné požadované ceny.
 
  • Pokud Vám bude nástroj vyhovovat a budete požadovat neomezenou verzi, doplatíte po týdenní zkoušce pouze zbytek celkové požadované ceny.
  • Pokud si nákup neomezené verze po týdenní zkoušce rozmyslíte, můžete využít našeho členství PWFT za zvýhodněnou cenu (  zaplacených 20 %).

Důrazně doporučujeme nástroj vyzkoušet, případně napsat dotaz na kontaktní e-mail. Po odeslání nástroje cílovému klientovi již nelze platbu stornovat. Je žádoucí, abyste před zaplacením plné ceny nástroje věděli, že jej skutečně využijete. Předejdeme tak zbytečným nedorozuměním.

Licenční ujednání a zřeknutí se zodpovědnosti

Objednáním nástroje (e-mailem nebo formulářem níže) akceptujete naše licenční ujednání a obchodní podmínky.
Nástroj je určen pro analýzu trhů, ne k přímému investování, ani k investičnímu doporučení. Nástroj je určen na trhy FOREX.

Pro objednávku nám napište do našeho formuláře níže.