Napište nám zprávu
Webinář

Sledování velkých hráčů a cykličnosti na finančních trzích: Gapy, Fibo a IB
21. 3. 2019 18:30
„Vaše podpora v tradingu.“

„TCZ nástroje pro analýzu finančních trhů a řízení obchodů.“

Nástroje

Představujeme Vám naše nástroje pomáhající při obchodování na finančních trzích. Naleznete zde indikátory, vizualizace i AOS, které dokáží usnadnit každodenní práci tradera. Nástroje odkrývají skryté dění na trzích, pomáhají v hlídání důležitých levelů i v řízení obchodů. V popisu vybraného nástroje se také dozvíte, jak si daný indikátor/AOS na týden vyzkoušet, nebo jak si nechat 80 % ceny proplatit od brokerské společnosti Bossa.

Marcus

Komplexní nástroj obchodníka pro intradenní i swingové analýzy trhu. Obsahuje vizualizaci 123Gapu, Initial Balance, Market Profile, Pivot High/Low a další.
Cena: 3500 Kč
Typ: Indikátor

LevelSys

SemiAOS LevelSys je schopné vstoupit do pozice, odřídit ji a vystoupit zní. Vše díky předem zvolenému MM pro obchodování levelů.
Cena: 1200 Kč
Typ: AOS

Watchman

Nástroj zanese a hlídá námi zvolené cenové úrovně. Dokáže včas upozornit na blížící se trh k našemu levelu. Vše ovládáno z jedné tabulky.
Cena: 990 Kč
Typ: Indikátor

Extender

Z jednoho grafu jsme nyní schopni sledovat více trhů i časových rámců naráz. Využít k tomu lze BunnyGirl, pivot, breakout, či single strategie.
Cena: 2000 Kč
Typ: Indikátor

Breakout Range

Praktická zautomatizovaná tvorba rámců v trhu. Využít lze pro breakout strategie či analýzy trhu.
Cena: 590 Kč
Typ: Indikátor

Sensor

Automatizovaný pomocník, který hlídá prudké pohyby na trzích a je shopen uzavřít čekající limitní příkazy, nebo již otevřené obchody.
Cena: 790 Kč
Typ: AOS

Dotazy & objednání

Pro více informací nebo objednávku nám napište níže do našeho formuláře.