Napište nám zprávu
Recenze XTB

TOP Broker
„Vaše podpora v tradingu.“

Pivot High / Low pro MT5


Intro

Pivot H/L pro MT5 je analytický nástroj určený pro vykreslení důležitých cenových úrovní v platformě MetaTrader5.

Jedná se o nástroj, který dokáže velmi efektivně zobrazit taková high a low svíček, která jsou na trhu opravdu důležitá.

Pattern Pivotová High a Pivotová Low patří mezi základní patterny technické analýzy, a proto je součástí nástroje komplexní vizualizace Marcus.

Co je Pivot High / Low

Pattern je složen ze tří svíček, přičemž u Pivot High je high prostřední svíčky výše, než jsou high svíček okolo. V případě Pivot Low je low prostřední svíčky níže, než jsou low svíček vlevo a vpravo.

Logikou patternu je, že trh odmítá vyšší (nebo nižší) ceny a v grafu tento souboj vizualizuje právě Pivotovými High a Low.

Obchodníci s oblibou sledují zhuštění Pivotových High a Low a zavírání těchto High a Low.

Další zdroje informací

Cena: 1000 Kč
Typ: Indikátor
Týdenní zkouška
Nástroj si můžete na 1 týden vyzkoušet za 20% poplatek z plné požadované ceny.
 
  • Pokud vám bude nástroj vyhovovat a budete požadovat neomezenou verzi, doplatíte po týdenní zkoušce pouze zbytek celkové požadované ceny.
  • Pokud si nákup neomezené verze po týdenní zkoušce rozmyslíte, můžete využít našeho členství PWFT za zvýhodněnou cenu (  zaplacených 20 %).

Důrazně doporučujeme nástroj vyzkoušet, případně napsat dotaz na kontaktní e-mail. Po odeslání nástroje cílovému klientovi již nelze platbu stornovat. Je žádoucí, abyste před zaplacením plné ceny nástroje věděli, že jej skutečně využijete. Předejdeme tak zbytečným nedorozuměním.

Licenční ujednání a zřeknutí se zodpovědnosti

Objednáním nástroje (e-mailem nebo formulářem níže) akceptujete naše licenční ujednání a obchodní podmínky.
Nástroj je určen pro analýzu trhů, ne k přímému investování, ani k investičnímu doporučení. Nástroj je určen na všechny trhy, kde vám broker poskytne dostatečnou historii dat.

Náročnost a omezení
Jelikož se jedná o poměrně náročné výpočty pro prostředí Metatrader 5 (MT5), je u tohoto nástroje zvyklostí ruční aktualizace grafu (za pomocí překliknutí časového rámce apod.).

Nástroj vizualizuje naráz řadu funkcí, a proto se převážně využívá k hloubkové analýze trhu, při které není potřeba automatická aktualizace všech funkcí.

Nástroj je náročný na procesor a může způsobit zpomalení obchodní platformy. Není tak vhodné používat nástroj v exekuční platformě.

Pro objednávku nám napište do našeho formuláře níže.

TOP Akcioví a CFD brokeři
XTB Online Trading
94 %
U 73 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
Broker XTB je Volba TradeCZ – fyzické akcie s 0% poplatky.
NAGA
90 %
U 73 až 89 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
Nákup a trading kryptoměn, kopírování jiných obchodníků na NAGA.

Ebook