Napište nám zprávu
Staň se patronem

A získej cenné informace
„Vaše podpora v tradingu.“

Bitcoin, SP500, ropa WTI, koronavirus napadl Apple + týdenní video-analýza


V dnešní burzovní zprávě se podíváme na vybrané trhy a události, které by nám neměly uniknout.

Týdenní burzovní výhled

V pondělí byl ve Spojených státech svátek, takže to pravé týdenní open proběhne až dnes. Do trhu se dostane dávka objemu a my budeme opět schopni naplno analyzovat.

Dnes nás čeká ZEW index z Německa a data z trhu práce z Británie.

Apple varoval, že pravděpodobně nebude schopen dostát svým „závazkům“ a splnit plánované cíle v tomto kvartálu. Na vině je slabší poptávka a produkce v Číně, která je sužována koronavirem.

Bitcoin

Bitcoin investing

Bitcoin se nad 10 000 dolary příliš dlouho neohřál a vytrácející se strach z koronaviru zřejmě zafungoval i nyní. Dnes se zatím kryptoměnám daří, oči všech se však upírají na BTC a jasný trendový long kanál, který by neměl být proražen směrem dolů. Pak bychom také mohli být ještě před půlením Bitcoinu svědky většího výprodeje.

Po takové rally by na zdravém trhu měla nyní probíhat konsolidace.

SP500

Index SP500

Index SP500 brzy ráno otevřel s gapem dolů a na vině je zpráva společnosti Apple. Dnes otevře USA, Apple varuje před horšími výsledky, koronavirus se však daří držet pod kontrolou a počet úmrtí i nových případů nakažení klesá. I tento trh bude velmi zajímavé sledovat, především pak v 15:30.

Ropa WTI

Ropa WTI investing

Ropa reaguje na psychologickou hranici 50 dolarů za barel, ale na býčí rally to zatím nevypadá. Poptávka po ropě klesá, produkce je vysoko a škrty ze strany OPEC, OPEC + jsou nejisté. Z čistě technického hlediska bude muset trh pro potvzení uptrendu překonat výše vyznačenou resistenci.


Kurz zdarma

Ebook