Napište nám zprávu
💪 Hledáte komplexní investiční a trading komunitu?
💥 Akcie, ETF, Kryptoměny, Forex, Alternativy...
💪 Hledáte komplexní investiční a trading komunitu?
„Vaše podpora v tradingu a investování.“

Kryptoměnová burza MEXC – recenze MEXC – velmi likvidní a bezpečné krypto-burzy pro nákup a trading kryptoměn bez KYC


Recenze MEXC | TradeCZ

Recenze MEXC

MEXC je kryptoměnová burza, která není v době psaní této recenze v České republice až tak známá. Při pohledu do zahraničí však zjistíme, že burzu MEXC používá mnoho uživatelů, ať ostřílených profesionálů ve světě kryptoměn, tak naprostých začátečníků, pro které je kryptoměnová burza MEXC jedna ze vstupních bran do tohoto světa.

Pojďme na recenzi MEXC!

Historie burzy MEXC sahá do roku 2018, kdy poprvé spatřila světlo světa na souostroví v Indickém oceánu, Seychelles. Aktuálně je její hlavní sídlo v Singapuru, a s více než 200 zaměstnanci a kancelářemi poskytuje burza MEXC své služby po celém světě, s důrazem na kvalitní služby a špičkový zákaznický servis.

Recenze MEXC | TradeCZ

Kryptoměnová burza MEXC je charakteristická velmi širokou nabídkou aktiv, ať už kryptoměn s velkým market capem a dominancí ve svém segmentu, tak velmi malých kryptoměn, jež se mezi krypto-nadšenci nazývají shitcoiny.

Právě burza MEXC je jedna z těch prvních, která listuje nové a málo známé kryptoměny, které mohou mít v budoucnu obří potenciál. I proto je v hledáčku mnoha krypto-investorů a traderů. Navíc je dostupná a bez problémů dokáže fungovat v zemích s velmi přísnými regulacemi, jako je Kanada, Austrálie nebo Spojené státy. K 31. 3. 2023 se řadí na 12. místo ze všech CEX burz z hlediska Trading volume, a dokonce na 4. místo z hlediska týdenních návštěv – není započítána mobilní aplikace.

MEXC recenze | TradeCZ

MEXC a TradeCZ

S burzou MEXC jsme zahájili spolupráci.

Jak již mnozí z vás vědí, tak první důležitý přístav pro všechny začínající projekty je burza MEXC. Listing na tuto burzu byl důležitý milník pro mnoho projektů, které sledujeme v krypto-komunitě: $NEXA, $KAS, $SONNE, $GEAR, $KATA a mnoho dalších.
MEXC je de facto největší centralizovaná burza současnosti, která se zaměřuje na altcoiny a zejména na altcoiny s menším market capem, přičemž nabízí služby a uživatelské prostředí srovnatelné s Binance, Kucoin a dalšími.
S ohledem na to, že MEXC považujeme za nejdůležitější burzu pro naši filosofii, tj. early projekty, tak jsme s touto burzou navázali partnerství v oblasti rozvoje naší skupiny a expanze činnosti MEXC v České republice.
Budeme rádi, když při využívání služeb MEXC využijete náš referenční link:
https://www.mexc.com/en-US/register?inviteCode=mexc-1bSkJ, který vám mj. zajistí 10% slevu na budoucích poplatcích a další bonusy v rámci jednotlivých kampaní.

My zas díky využití našeho referralu budeme moct zajistit držení současné ceny našich služeb na Patreonu.


Nabídka kryptoměnna burze MEXC

Dle webů CoinGecko a CoinMarketCap nabízí burza MEXC až 1 557 kryptoměn a 2 208 obchodních párů. Jak již bylo řečeno, tak MEXC podporuje vlajkové lodě, kterými jsou Bitcoin, Ethereum či Doge. Ovšem lze zde najít i možné černé koně jako RDNT nebo AZERO.

Díky vysoké likviditě, kterou má MEXC, se právoplatně řadí na 7. místo ze všech CEX burz, kdy přeskočila známější hráče na trhu jako KuCoin či Gate.io. Tudíž se nemusíte bát, že by se váš obchod nezdařil, ovšem je třeba brát v úvahu, že při obchodování kryptoměn s menší likviditou je velmi důležité nakupovat přes tzv. limitky. V případě zvolení nákupu přes tzv. MARKET příkaz nemusíte být s provedeným obchodem úplně spokojeni. U likvidnějších měn bych byl klidnější a klidně použil právě MARKET příkaz.

Recenze MEXC | TradeCZ

Co je to limitní příkaz?


Co je Airdrop | TradeCZ
Krypto VIP skupina na Patreonu – hledáme zajímavé projekty

Vklady a výběry MEXC

V případě vkladu či výběru kryptoměny je to u burzy MEXC velmi podobné jako u její konkurence. Při vkladu kryptoměny je zapotřebí na spotovém účtu vygenerovat adresu pro vklad a danou síť a coin. Stejný postup musí být aplikován i na druhé straně, kde kryptoměnu odesíláme, jinak se nám nadobro ztratí a nespáruje.

Na krypto-burzu MEXC lze vložit coiny z naší MetaMasky nebo jiné burzy. Obdobný postup funguje i obráceně, a to při výběru kryptoměn. Je nutné opět zvolit stejnou síť a token jak u odesílatele, tak u příjemce. Kryptoměny si můžeme z MEXC poslat opět na jinou burzu nebo peněženku.

Nákup kryptoměn za Fiat i vklad na burzu MEXC je díky spojením burzy s obchodníky třetích stran velmi rozmanité. Mimo klasické způsoby, kterými jsou vklad Fiatu pomocí bankovního účtu, přímý nákup kryptoměny pomocí VISA či Mastercard, lze využít nové způsoby jako Google Pay a Apple Pay. Co se týče výběru Fiat měny, tak ta burzou aktuálně podporována není.

Kryptoburza MEXC | TradeCZ

Poplatky na burze MEXC

Kryptoměnová burza MEXC je jedna z burz, které si neúčtují poplatky za vklad kryptoměn. Ovšem jako všude jinde, tak i zde se setkáme s vyšším poplatkem při nákupu kryptoměn přes kreditní či debetní karty nebo při nákupu přes poskytovatele třetích stran, a to v řádech 2-5 %.

V případě výběru kryptoměn je zde minimální množství, které lze vybrat včetně poplatku.

Uvedeme si to na příkladu: Vybírám z burzy MEXC náš velmi oblíbený coin RDNT.

Minimální počet, který můžu vybrat, jsou 4 coiny. Při psaní tohoto článku stál jeden coin cca 0.4 $. Burza si navíc vezme ještě 2 vaše coiny jako poplatek. Odměnou vám ale bude přehledná a transparentní obrazovka při výběru včetně velké podpory sítí.

Poplatky, které má MEXC u každé kryptoměny si je potřeba ověřit na burze MEXC, kde si můžete prohlédnout také strukturu poplatků pro Futures nebo ETFka.

Kryptoburza MEXC | TradeCZ

Co je Futures?

Co nabízí burza MEXC?

Po otevření oficiálních stránek MEXC na vás vyskočí velmi přívětivá úvodní obrazovka, která popisuje burzu jako „nejvyšší zisky při nejmenších poplatcích“.

První, co je vám k dispozici, je stránka Markets, kde si můžete zjistit, zda je vůbec vaše krypto zalistované na MEXCu, a v jakém je páru. Mimo klasické spotové pozice je zde výpis také Futures, Margin a ETF obchodních párů. Je zde široká možnost filtrování, kdy si můžeme nechat zobrazit pouze Metaverse coiny či Fan tokeny.

Další, co by každého uživatele mělo zajímat, je stránka Buy Crypto. Zde máte na výběr možnosti nákupu krypta přes platební karty, bankovní převody, P2P či poskytovatele třetích stran. Při takovém výběru bychom měli zvážit poplatky/dostupnost.

Kryptoburza MEXC | TradeCZ

Nejoblíbenější část burzy každého krypto-nadšence je stránka Trade. Jak již bylo řečeno, MEXC nabízí velký výběr dostupných kryptoměn obohacených různými párovými možnostmi, ať už k USDT, USDC či DOGE. Spotový nákup podporuje příkazy Limit, Market a Stop-limit.

Mimo spotové obchodování burza nabízí také oblíbené pákové ETF. Tento typ obchodování nabízí MEXC ve variantách 3x Long, 3x Short, 5x Long a 5x Short. Jedná se o velmi oblíbený produkt, který umožňuje dosáhnout vyšších zisků při minimalizaci likvidačního rizika. I tak musím zdůraznit, že finanční páka patří do rukou pouze zkušeného tradera!

Jak to funguje? Při zvýšení ceny Bitcoinu o 10 % bude vaše návratnost 30 % či 50 % (dle výběru páky). Funguje to ovšem i obráceně!

Kryptoburza MEXC | TradeCZ

Mrkni, co je to pákový efekt!

MEXC samozřejmě podporuje také Maržové obchodování, Quantitative obchodování (lze si představit jako automatizaci spotového obchodování) a Futures.

Milovníci pasivního příjmu budou velmi rádi za možnosti typu: Launchpad (při držení nativních tokenů MX budete dostávat airdropy), soutěže o tučné ceny na Futures či Staking.  

Kryptoburza MEXC | TradeCZ

Kromě získávání kryptoměn se burza snaží, aby její uživatelé získali také patřičné znalosti a dovednosti, proto nabízí velmi obsáhlé vysvětlení základů, manuály, analýzy a návody ve své MEXC Akademii.

Neradi obchodujete na počítači a preferujete mobil? Burza MEXC nabízí aplikaci, která je dostupná jak v App Store, tak Google Play. Tím snížíte riziko úniku dat při otevírání burzy přes prohlížeč.

Nejlepší krypto burza | TradeCZ

Nevíš si rady s nějakým pojmem? Zkus náš krypto slovník!


Co je Airdrop | TradeCZ
Krypto VIP skupina na Patreonu – hledáme zajímavé projekty

Bezpečnost a zákaznická podpora MEXC

Burza MEXC je si vědoma, že krypto-sektor je velmi náchylný na bezpečnost. Pro zabezpečení vašeho účtu je vám k dispozici 2fázové ověření, ověření pomocí e-mailu či mobilního telefonu.

I tak platí pravidlo, co je na burze, není vaše, a kdykoli vám to může kdokoli ukrást. Tohle riziko burza snižuje tím, že všechna aktiva svých uživatelů drží v tzv. offline cold storage. MEXC se také chlubí tím, že od roku 2018 je „incident free“.

Nejlepší krypto burza | TradeCZ

Pro naprostý klid v duši pro uživatelů burza také zavedla Anti-Phishing Code, který si sami zvolíte a následně vám bude chodit v každém e-mailu od MEXC. Tak si můžete být jistí, že je to e-mail právě od nich a ne od falešného profilu.

Pro ulehčení odpovídání opakovaných dotazů a zbytečných konverzací má MEXC velmi propracované centrum nápovědy, které se může řadit mezi ty lepší. Ovšem v případě, že máte jiný problém, který zde nenajdete, můžete kdykoli zahájit živý chat s podporou či napsat e-mail.

Nejlepší krypto burza | TradeCZ

Registrace a otevření účtu

Pro registraci lze využít jak e-mail nebo telefonní číslo. Po ověření, že nejste robot, zadání dostatečně silného hesla a potvrzení e-mailu, máte registraci hotovou.

Tento krok vám dovolí provádět výběry až do hodnoty 20 BTC během každých 24 hodin bez KYC, což je velmi štědrá nabídka. Můžete vkládat kryptoměny jiných burz a vybírat do již řečené hodnoty. Co nemůžete, je provádět operace s FIAT měnami, respektive nákupy přes platební karty.

Burza na airdropy | TradeCZ

Pro ověření vašeho účtu a zároveň zvýšení 24hodinového limitu na výběry až do hodnoty 80 BTC je potřeba provést tzv. PRIMARY KYC, který obsahuje potvrzení osobních údajů a nahrání dokladu. Ani tento KYC vám ale nedovolí používat nákup přes platební karty.

Pro okamžitý nákup přes platební karty je potřeba provést ADVANCED KYC, jenž bude požadovat mimo nahrání dokumentů a dokladů také rozpoznání obličeje. Po provedení tohoto kroku budete moct používat svou platební kartu pro okamžitý nákup krypta a budete moct vybírat kryptoměny až do hodnoty 200 BTC.

Burza na airdropy | TradeCZ

Recenze burzy MEXC – závěr TradeCZ

Celkově lze říct, že MEXC je kvalitní kryptoměnová burza, která nabízí širokou škálu kryptoměn a různé funkce pro obchodování s nimi. MEXC umožňuje uživatelům obchodovat pomocí rozhraní webu nebo mobilní aplikace, což zajišťuje pohodlnost a jednoduchost při obchodování.

Burza nabízí také několik funkcí pro pokročilé obchodníky, jako jsou limitní a tržní objednávky, margin trading, futures kontrakty a další. Kromě toho je MEXC považována za velmi bezpečnou burzu, která používá vyspělé zabezpečovací prvky a má rozsáhlý systém kontroly rizik, včetně cold storage.

MEXC také poskytuje uživatelsky přívětivé a přehledné rozhraní, které umožňuje uživatelům rychle a snadno nalézt informace o kryptoměnách, vývoji cen a dalších statistikách plus vzdělávání v jejich akademii.

Kryptoměnová burza MEXC je důvěryhodná kryptoměnová burza, která nabízí širokou škálu funkcí a nástrojů pro obchodování s digitálními aktivy.

Co je Airdrop | TradeCZ
Krypto VIP skupina na Patreonu – hledáme zajímavé projekty

Aktuální akce MEXC

V souvislosti s 5. výročím založení MEXC a jako poděkování za podporu našich uživatelů nabízí MEXC od 1. dubna 2023 od 16:00 (UTC) nulové poplatky za obchodování všech spotových obchodních párů (kromě ETF).

Začátek: 1. dubna 2023 v 16:00 (UTC).
Čas ukončení: do odvolání
Použitelné páry: všechny spotové obchodní páry na MEXC 📊.

Připojte se k MEXC hned teď a užívejte si nižší poplatky a rychlejší obchody s nejbezpečnější službou obchodování s kryptoměnami. Obchodujte hned teď! Odkaz pro registraci.

TOP Akcioví a CFD brokeři
XTB Online Trading
96 %
U 77 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
TradeCZ volí XTB – Nákup akcií s 0% poplatky, trading crypto, forex aj.
Purple Trading
94 %
U 63 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
CFD broker na forex, akcie a ETF – pasivní investování
Insta Forex
92 %
U 69,34 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
CFD broker na forex, akcie, kryptoměny a indexy
Prop trading
Použij kód TRADE10CZ a získej 10% slevu!
ForTraders
Recenze
Použij kód TCZ a získej 10% slevu!
Nákup kryptoměn
Anycoin
Recenze
Získej 300 Kč při nákupu za 10 000 Kč.
Získej 10% slevu na poplatky a bonusy.
ByBit
Recenze
Alternativní investice
Fingood
Recenze
10-12 % p.a. P2B crowdfunding platforma
Investování do ETF i sběratelských předmětů
Investown
Recenze
Investování do nemovitostí od 500 Kč
Ebook