Napište nám zprávu
Musíte vidět!

Burzovní výhled 2021
„Vaše podpora v tradingu.“

TCZ náhled a AOS LevelSys


V minulém týdnu to pro PWFT byla jízda! Spousta zisků, pár ztrát, nějaké BE.

To, na co bychom dnes rádi upozornili, je výhoda zařazení AOS pro vstupy do obchodů.

Dva páteční obchody v PWFT

Na obrázku výše můžeme vidět dva páteční obchody v rámci služby Powerful Trader.

První EURUSD, zpráva a trh bez respektu projel náš level.

Druhý USDJPY, zpráva, otestování hladiny a vracení se k normálu.

Jde vůbec takovéto situace zobchodovat a ještě z nich něco vytěžit? My odpovídáme ANO, neboť využíváme nástrojLevelSys. Je to námi vytvořený AOS, který nám dokáže usnadnit vstupy a výstupy z obchodů a dodržuje námi stanovený obchodní systém.

LevelSys nastavujeme tzv. inteligentní vstup. Jedná se o vstup do obchodu na námi zvoleném levelu, přičemž na levelu musí proběhnout reakce. Na měnovém páru EURUSD žádná reakce neproběhla, LevelSys neměl příležitost vstoupit a my jsme tento level již více neřešili. Na měnovém páru USDJPY však reakce proběhla a my jsme během pár vteřin inkasovali plný zisk.

Kdybychom vše chtěli odřídit ručně, zřejmě by nám utekly oba dva obchody. V té horší variantě bychom nadšeně vstoupili do EURUSD o trochu později, ale SL by nás neminul.

Kdybychom chtěli využít limitních příkazů… nejenže je to při větším množství extrémně nebezpečné, ale nemáme při nich ani žádnou ochranu během maker nebo nečekaných větších pohybech na trzích.

LevelSys jsme v PWFT testovali 1 rok a nyní je v prodeji -> LEVELSYS

Co se stalo – stane

Trump s Putinem měli setkání. Trump bez větší pokory… nic zásadního

Obchodní války pokračují, čeká se na reakce Číny i EU. EU je nejvíce zasažena dovozními cli na auta.

Ropa je stále velice volatilní, nyní okusuje, kam až může spadnout. Stačí však zpráva o menší produkci, ropné katastrofě, špatném spánku krále Saúdské Arábie a může se opět vydat vzhůru.

EARNINGS v plném proudu a zatím žádná sláva. Index SP500 je u absolutního high a slabší výsledková sezóna zatím nedovolila k jeho překonání. Ekonomika USA je na tom dobře, korekce na indexu SP500 však přijít může. Stačí horší výsledky firem a tvrdá reakce Číny nebo EU na dovozní cla.

Krypto

Krypto svět se postavil na nohy, před sebou však máme silnou překážku. Bitcoin se musí dostat nad 8 000 USD a bude dokončen jasný nákupní signál. Samozřejmě toto není investiční doporučení 🙂 ale tak nějak nákupní signál prostě vypadá!

Kromě bitcoinu však máme i další velmi zajímavé coiny, altcoiny… a mnohé se již neřídí tak jak bitcoin píská. Jsou to obvykle menší altcoiny s odlišným záběrem (jiná technologie, jiný účel), nebo podobné coiny s delším působením na trhu.

Takovou kryptoměnou může být například velmi levný Stellar, který svou velikostí (tržní kapitalizací) překonal i známější kryptoměnu Litecoin a za poslední týden se zhodnotil o téměř 40 %

O kryptoměnách se dozvíte ZDE

Můžete se přidat k našim výdělečným klientům… vše začíná když napíšete na: info@tradecz.cz


Kurz zdarma

Ebook