Napište nám zprávu
Z rozvozce jídla do sedačky Porsche 😎
Václav Tomanec o úspěchu a penězích.
Z rozvozce jídla do sedačky Porsche 😎
„Vaše podpora v tradingu a investování.“

Nejnovější Binance recenze pro rok 2024  – jak obstála tato kryptoměnová burza?


Petr Plecháč 11. 3. 2021
recenze burzy binance | TradeCZ

Obsah naší Binance recenze

Způsobů, jak dnes získat kryptoměny, je opravdu mnoho, ale ne všechny jsou bezpečné a ekonomicky výhodné. V dnešním článku si představíme největší kryptoměnovou burzu Binance, která co do věhlasu šlape na paty i oblíbené směnárně Coinbase a burze Coinbase Pro. Tato naše kompletní a aktuální Binance recenze vám poskytne objektivní a celkový pohled na to, co tato burza nabízí, a jaké jsou její výhody a nevýhody.

Youtube video – Binance recenze a návod k používání

Ve svém úvodním článku a videu: Jak na kryptoměny – Bitcoin, Coinbase, Trezor jsem se věnoval kryptoměnové směnárně Coinbase a přidružené burze Coinbase Pro. Jedná se o portály, které mají zřejmě největší klientskou základnu (Coinbase 43 mil. uživatelů 2020) a tu doposud nejvyšší důvěryhodnost a bezpečnost. Nic ovšem není 100% a Coinbase by o tom mohla vyprávět. V době zvýšeného zájmu obchodníků mívá směnárna výpadky v řádech minut (i víc), které by mohly aktivní obchodníky a investory stát nepříjemné zážitky a uniklé nákupní či prodejní příležitosti.

I z tohoto důvodu jsem zveřejnil recenzi kryptoměnové směnárny Bitpanda a burzy Bitpanda Pro, která dokáže Coinbase bezpečně suplovat a nabídne další coiny, tokeny či možnost investice do vzácných kovů. V této „Bitpanda“ recenzi jsem se věnoval také otázce, proč je dobré mít více směnáren a burz.

Ale zpět k Binance!

V případě Binance musím vypíchnout především širokou škálu altcoinů a tokenů, které lze v rámci burzy nakoupit a se kterými lze obchodovat. Binance je dravá, rychle rostoucí a inovující kryptoměnová burza s vlastním nativním tokenem BNB, a bezpochyby byste o této burze měli mít přehled.

Projděte si sekci KRYPTOMĚNY a získejte ucelený přehled ve světě kryptoměn.

Kryptoměnová burza Binance

Kryptoměnová burza Binance byla založena v roce 2017 v Číně. V té době se zaměřovala především na čínský trh, což následně změnil čínský protikryptoměnový postoj (regulace). Nyní společnost Binance sídlí na Maltě, je obecně přijata celou blockchainovou komunitou, nabízí cca 220 aktiv (stále přibývají nová) a patří mezi nejoblíbenější způsoby, jak získat kryptoměny.

Základní informace o Binance

Název burzyBinance
Název a sídlo společnostiBinance, Malta
Rok založení a zakladatel2017, Changpeng Zhao (CZ)
Podporovaný fiatEUR, USD, GBP, TRY, RUB, AUD ad.
Instrumentypřes 220 aktiv – kryptoměn, coinů, tokenů ad.
Poplatky0,1 % a méně
RozhraníPC (webové rozhraní) a mobilní aplikace
Jazyk a podporamimo jiné i čeština
Hodnocení TCZ9/10
PeněženkaTrust Wallet
Odkaz na stránkyBinance

Kryptoměnová burza Binance zažila velkolepý start. Její vznik v roce 2017 byl doprovázen velkým kryptoměnovým bullrunem a burza Binance se na začátku roku 2018 stala největší burzou na světě, a to co do návštěvnosti a objemů obchodů.

Pár informací k Binance

 • Burza Binance svou dominanci na trhu posílila také koupí jedné ze světově nejvíce navštěvované webové stránky Coinmarketcap.com (v roce 2020).
 • Každý altcoinový nadšenec s největší pravděpodobností zamíří právě na burzu Binance, která nabízí nejširší paletu známých i méně známých kryptoměn, altcoinů a tokenů, které na ostatních velkých burzách a směnárnách jen stěží najdeme.
 • Binance kromě spotového trhu nabízí také obchodování kryptoměn na páku, s využitím kryptoměnových derivátů a futures kontraktů.
 • Binance nabízí určitou formu spoření, využívanou především hodlery, kteří nechtějí aktivně spravovat své nakoupené kryptoměny. Myslete ale na to, že držení kryptoměn jinde než na kryptoměnové peněžence (hardwarové) zvyšuje naše podstupované riziko.
 • Na Binance je možné se zapojit do těžby kryptoměn (mining) skrze Binance POOL nebo si vzít krypto půjčku, a jako kolaterál (zástavní právo) použít kryptoměny právě na Binance.
 • Velmi oblíbená je také platební karta Binance Card od VISA, kterou je dnes možné použít na platby u desítek milionů prodejců na celém světě.
 • Burza Binance koupila kryptoměnovou peněženku Trust Wallet, která se tak řadí k dalším z mnoha benefitů. Peněženka Trust Wallet nemá žádný významný škraloup a je považována za velmi bezpečnou. Má však i své nevýhody, stejné jako všechny jiné software peněženky.
 • Nativní token Binance Coin (BNB) je obchodníky a investory (HODLery) využíván především pro placení poplatků v ekosystému burzy, což vede ke snížení celkových nákladů za pořízení kryptoměn. Celkový počet tokenů BNB byl na samém začátku stanoven na 200 000 000, přičemž jich postupně ubývá (tzv. Coin burn), až jich zbyde přesně polovina.
 • Zmínit musím ještě token BUSD, což je stablecoin burzy Binance, kopírující hodnotu amerického dolaru. Velký potenciál skýtá také v kryptoměně BTCB, což je tokenizovaný Bitcoin. Tento 1 BTCB je roven 1 BTC a lze jej využít např. v DeFi produktech. Decentralizované finance (DeFi) jsou nyní velkým tématem, patří sem např. kryptopůjčky nebo spoření v kryptoměnách.

Práce v prostředí burzy Binance

Založení účtu a registrace na Binance

V této části naší Binance recenze se podíváme na jeden z nejdůležitějších kroků – založení účtu. Založení účtu na burze Binance je velmi jednoduché a intuitivní, a jsem přesvědčen o tom, že jej bez pomoci zvládne naprosto každý.

Pro registraci využijte tento odkaz, který obsahuje referral link, díky kterému vy i já získáme odměny za obchody.

Po kliknutí na link budete přesměrováni na stránku, kde vyplníte e-mail a heslo.

Přesunete se do své mailové schránky, potvrdíte příchozí e-mail od Binance a jste na burze Binance registrováni.

Binance recenze a nákup kryptoměny | TradeCZ

Dál je vše odvislé od toho, co hodláte na Binance provádět a jak aktivní hodláte být. Na začátek vám bude stačit projít rychlým ověřením, čímž se dostanete na první stupeň verifikace. Jedná se o krátký formulář, kde vyplníte jméno, příjmení, adresu bydliště a datum narození.

Pokud vám nebudou limity burzy Binance na první stupeň verifikace stačit, bude nutné projít druhým stupněm verifikace (KYC) a prokázat totožnost pomocí OP (viz níže).

Vložení fiat peněz na Binance

Není to tak dávno, co byla burza Binance přezdívána jako altcoinová burza, protože nepodporovala vklad a nákup kryptoměn fiatem, ale pouze jinou kryptoměnou.

Nyní však burza podporuje většinu nejpoužívanějších fiatů, jako EUR, GBP, USD aj., a drtivá většina Čechů a Slováků tak zřejmě využije především možnost deposit eur pomocí SEPA platby.

Další možností nákupu kryptoměn je napřímo pomocí platební karty Visa nebo Mastercard. Při této variantě samozřejmě počítejte také s vyššími poplatky.

Vložení prostředků na burzu Binance je velmi snadné.

Vpravo nahoře zvolíme v MENU -> Peněženka -> Fiat a spot a následně možnost VKLAD.

Na účet u Binance můžeme vložit jak kryptoměny (bez nutnosti ověření), tak i klasický fiat (eura, dolary apod.)

Pakliže na nákup kryptoměn nepospícháte, je nejlevnějším způsobem vkladu fiat měn a následného nákupu bankovní převod SEPA.

Binance recenze a nákup kryptoměny | TradeCZ

Důležitý je také spolehlivý výběr peněz z Binance, který je sepsán v Binance výběr peněz.

Obchodní platforma a nákup kryptoměn na Binance

Naše Binance recenze se samozřejmě nemůže obejít bez hodnocení její obchodní platformy, pojďme se na ni podívat detailně. Způsobů, jak nakoupit kryptoměny na Binance, je hned několik. Tím asi nejpoužívanějším způsobem je:

 • Na úvodní stránce zvolíme v menu položku Trhy.
 • Před námi se objeví výčet všech dostupných trhů (párů), který se neustále rozrůstá a ze kterého si vybereme kryptoměnu, kterou chceme nakoupit. V tomto případě je velmi důležité si dát pozor, abyste nakupovali kryptoměny a nepřeklikli se z nějakého důvodu k futures obchodování, obchodování na páku, derivátů apod.
 • Nákup a obchodování kryptoměn probíhá v obchodní platformě Binance (níže).
Binance recenze platformy | TradeCZ
Nákup na burze Binance – obchodní platforma

Velmi příjemným a bezpečným způsobem, jak nakoupit kryptoměny na Binance, je přejít do své peněženky a opět zvolit Fiat a spot. Tentokrát ale neklikneme na VKLAD, nýbrž sjedeme o něco níž, kde je výčet všech kryptoměn, altcoinů a tokenů.

Vpravo zvolíme „koupit“ a objeví se velmi jednoduchý panel pro nákup kryptoměn.

Nakoupit kryptoměny do své kryptopeněženky na Binance můžeme nejčastěji pomocí platební karty (pozor na poplatek) nebo za hotovost, kterou aktuálně držíme na účtu (nejlepší způsob).

Po dokončení transakce se nakoupené kryptoměny objeví v naší peněžence (Fiat a spot).

Binance recenze platformy | TradeCZ
Nákup kryptoměn na Binance

Binance zkušenosti – obchodování

Obchodní platforma burzy Binance nabízí základní i pokročilé funkce, jako online graf pro technickou analýzu instrumentů, knihu objednávek (order book), okno pro zadávání příkazů i aktuálně zrealizované obchody.

Nakoupit danou kryptoměnu můžeme za market cenu (market order), limitní cenu (limit order) nebo lze využít příkazu Stop limit a nastavit cenu, kam musí trh dorazit, aby se nákupní příkaz realizoval.

“Binance recenze od uživatelů, které se často objevují na komunitní stránce

Komplexní technickou analýzu kryptoměn provádíme na TradingView – recenze.

Binance recenze platformy | TradeCZ
Obchodní platforma burzy Binance

Jak už jsem jednou zmínil, dávejte si pozor na rozdíl mezi nákupem a obchodováním kryptoměn.

 • Burza Binance nabízí tzv. Binance Margin, což je klasické obchodování na páku, tedy s využitím pákového efektu (až 1:10).
 • Pokud jste fanoušky pákového tradingu, pak si zamilujete Binance Futures, platformu, kde lze obchodovat kryptoměnové futures s pákou až 1:125! Spekulovat může v tomto případě kryptotrader na růst i pokles trhu (dlouhá i krátká pozice).

Obchodování kryptoměn patří mezi velmi obtížné disciplíny, a to i bez využití finanční páky. Proto prosím důkladně zvažte, zda je tento obchodní přístup pro vás ten pravý.

Trochu jiný šálek kávy je platforma Binance Option, díky které můžeme nakupovat opce na kryptoměny a využít tak v budoucnu práva na nákup kryptoměn za lepší cenu. Přečtěte si, co je to opce.

Hardwarová peněženka Trezor

V článku jsem zmínil online peněženku Trust Wallet, která je blockchainovou komunitou brána jako velmi bezpečná a měla by hravě posloužit pro uchování našich nakoupených kryptoměn. Kdybych se vás zeptal, zda jste si jisti zabezpečením svého počítače nebo chytrého mobilu, odpověděli byste mi ANO na 100 % ?!

Pro dlouhodobé, a zároveň asi nejbezpečnější uchování kryptoměn se využívá hardwarová peněženka, např. Trezor.

Trezor od české společnosti SatoshiLabs s. r. o. můžeme vnímat jako pomyslný most mezi virtuálním a reálným světem. 

Trezor se připojuje k PC pomocí USB kabelu a chrání naše soukromé klíče před všemožnými viry a hackerskými útoky. Trezor zabrání, aby se naše privátní klíče dostaly do kontaktu s digitálním světem.

Přečtěte si více o Trezoru.

Hardware peněženka Trezor | TradeCZ

Pokračujte na článek o směnárně Bitpanda, kde komentuji výhody a nevýhody uchování peněz na kryptoměnové burze či směnárně.

Co je Staking a Saving na Binance?

Jak vám zní možnost pasivně vydělávat jen díky držení vybraných kryptoměn? Pasivní příjem na Binance zajišťuje Staking a Saving.

 • V případě Stakingu propůjčujeme své kryptoměny založené na proof-of-stake k ověřování transakcí, za což dostáváme zaplaceno. Kryptoměny nikam neposíláme, stále jsme jejich vlastníky a můžeme si s nimi dělat, co uznáme za vhodné.
 • Saving je obdoba spoření (termínovaný vklad), kdy burze zafixujeme své kryptoměny na dohodnuté období za předem dohodnutý úrok, a užíváme si pasivního příjmu.

Před tím, než se rozhodnete jakoukoli službu využít, pozorně si přečtěte aktuální informace přímo na stránce Binance!

My jsme pro vás připravili podrobný návod, jak vydělávat na kryptoměnách v Binance recenze.


Recenze burzy Binance | TradeCZ
Přidej se mezi stovky investorů a traderů

Poplatky na Binance

V objektivní Binance recenzi samozřejmě nemůžeme opomenout poplatky spojené s investováním a obchodováním kryptoměn. Z nedávno (únor 2021) zveřejněných údajů směnárny Coinbase vyplynulo, že příjem směnárny je z 96 % tvořen transakčními poplatky. Lze předpokládat, že u dalších směnáren a burz bude situace velmi podobná, takže i v případě Binance musíme počítat s poplatky.

Poplatky na burze Binance začínají na 0,1 % z každé transakce, ale dál se již pouze snižují.

Jak dosáhnout nižších poplatků na burze Binance?
 • První možností je hradit poplatky v ekosystému Binance pomocí kryptoměny BNB. Binance má svou vlastní kryptoměnu, resp. nativní token Binance Coin (BNB), kterou lze na burze nakoupit a hradit poplatky pomocí ní. Tímto se poplatek na burze Binance sníží z 1 % na 0,75 %, tedy o celých 25 %. V praxi to znamená, že si lze za pár eur nebo dolarů (nebo kryptoměn) nakoupit pár BNB (klidně jen zlomek) a při nákupu zaškrtnout, že poplatky hradíme právě pomocí BNB.
 • Další možností je využívat pro nákup, prodej a obchodování kryptoměn převážně burzu Binance a nechat se odměnit za věrnost. Na začátku každý uživatel spadá do úrovně VIP 0, a čím více objemu za měsíc zobchoduje, tím méně zaplatí na poplatcích. Na úroveň VIP 1 dosáhneme při zobchodování objemu více než 50 BTC za měsíc, na úroveň VIP 9 už bychom museli zobchodovat více než 150 000 BTC, přičemž dosáhneme na poplatky kolem 0,02 %.

V tomto případě se bavíme o tzv. spotovém trhu, kdy nakupujeme bez páky (nikoli futures).

Binance recenze a poplatky | TradeCZ
Poplatky na burze Binance

Bezpečnost na burze Binance

Binance je považována za jednu z nejstabilnějších a nejbezpečnějších kryptoměnových burz na světě, i přesto bychom nějaký ten škraloup (jako asi všude) dokázali najít.

Binance recenze a poplatky | TradeCZ

Pominu-li občasné výpadky v době extrémního zájmu uživatelů, kterým se nevyhne žádná burza ani směnárna, zažila burza Binance největší útok v květnu 2019. Během hackerského útoku bylo údajně ukradeno až 7 000 BTC. Účty klientů byly uchráněny a burzu Binance ani takový útok nepoložil a burza pokračuje v běžné činnosti dál.

Kvůli rostoucí ceně kryptoměn lze očekávat, že útoky hackerů na směnárny a burzy nepřestanou. V takovém případě je dobré využívat velké burzy a směnárny s dobrou pověstí a nakoupené kryptoměny z burz stahovat na svou hardwarovou peněženku.

Regulace na Binance a KYC

KYC neboli Know Your Customer je v kryptosvětě silně diskutované téma i potenciální hrozba do budoucna (regulace).

Jedná se o informace, které po vás bude burza požadovat z důvodu plnění regulatorních zásad (předejití praní špinavých peněz – AML). Nejedná se o nic, čeho by se měl běžný trader a investor obávat. V zásadě jde pouze o to, prokázat svou totožnost. Většina kryptoměnových směnáren a burz dokonce ani KYC od všech zákazníků nepožaduje (zatím), pokud jejich nákupy nebo obchody nepřesahují nastavený limit. V případě burzy Binance je to denní objem 2 BTC (spot). Pokud si však na svůj účet pošlete fiat peníze převodem nebo kartou, KYC se nevyhnete. Vesměs se jedná pouze o kopii OP nebo jiného dokladu a díky ověření získáte výhody, jako vyšší limity výběrů aj.

Pro běžného zákazníka se nejedná o nic, co by jej mělo znepokojovat.

Co dalšího stojí za zmínku?

 • Zabezpečení 2FA – dnes již standard, který by měl využít každý majitel účtu Binance. Jedná se o dvoufaktorové ověřování (dvojí ověření identity), ke kterému se např. využívá Google Authenticator, případně ověření přes SMS nebo e-mail.
Binance recenze a poplatky | TradeCZ

Kryptoměna Binance Coin (BNB)

Binance Coin vznikl spolu se spuštěním burzy Binance 1. července 2017, kdy došlo k tzv. ICO, tedy prvotnímu uvedení nové kryptoměny na trh a první veřejné nabídce investorům. ICO kryptoměny BNB bylo spuštěno 11 dní před uvedením burzy do provozu.

Binance Coin slouží na burze Binance primárně jako prostředek pro placení poplatků za transakce, čímž obchodníci ušetří nejméně 25 %.

Binance Coin je kryptoměna navázaná na Binance Exchange, a její velkou předností je, že za 1 sekundu zvládne verifikovat až 1,4 milionu transakcí. Investorům se snaží BNB odměnit mimo jiné tím, že neustále dochází ke „spalování“ tokenů, což by do budoucna mělo zajistit také vyšší cenu tokenů.

Pálení tokenů je zaneseno v tzv. white paper, nejedná se tedy pouze o „slovo“ Binance. Burza se zavázala k pravidelnému odkupu tokenů BNB, které následně spálí.

Samotný token BNB je vytvořen na standardu ERC20. Přečtěte si více informací o Binance Coinu v Binance zkušenosti.

Decentralizovaná burza Binance DEX

Kromě burzy Binance nalezne Binance Coin své uplatnění také na decentralizované burze Binance DEX.

Díky decentralizaci je burza Binance DEX oblíbená i mezi těmi, co o sobě nechtějí zanechávat příliš osobních informací (bez KYC pro AML).

Na decentralizované burze Binance DEX dochází ke střetu reálných obchodníků a investorů, přičemž burza slouží pouze jako prostředník směny. Decentralizované burzy, jako Binance DEX, jsou mezi kryptonadšenci oblíbené i z toho důvodu, že na nich nedochází k tak častým hackerským útokům. Na burze se nevyskytuje velké množství kryptoměn, protože v zásadě dochází pouze k jejich putování z jedné peněženky do druhé.

Zároveň jsou zde k nalezení i takové coiny a tokeny, které se na běžných směnárnách a burzách nevyskytují.

Jak vznikla Binance recenze a dle čeho burzy hodnotíme

Zde jsou klíčové faktory, které jsme zohlednili při psaní této recenze Binance:

 • Uživatelské rozhraní a použitelnost: Hodnotili jsme snadnost navigace, dostupnost funkcí a přehlednost designu platformy.
 • Bezpečnostní opatření: Analyzovali jsme různé bezpečnostní prvky, jako je dvoufaktorové ověřování a šifrování dat, a zhodnotili jejich účinnost při ochraně proti podvodům. Bezpečnost je pro nás zásadní. Hodnocení bezpečnosti platformy obsahuje Binance recenze, ale i všechny ostatní recenze nástrojů.
 • Obchodní nástroje a funkce: Posoudili jsme dostupné nástroje pro obchodování, včetně typů objednávek, likvidity trhu a možností obchodování s různými kryptoměnami.
 • Poplatky a provize: Porovnali jsme poplatky a provize s konkurenčními burzami a shrnuli jsme jejich vliv na obchodování.
 • Reputace a historie: Prozkoumali jsme reputaci a historii společnosti Binance, abyste mohli lépe porozumět jejímu pozadí a důvěryhodnosti na trhu.

Krypto airdropy a binance | TradeCZ
Krypto VIP skupina na Patreonu

Závěr Binance recenze od TCZ

Jak tedy dopadla naše Binance recenze a můžeme tuto burzu doporučit?

Binance je jedním z předních hráčů v kryptoměnovém světě, a to rozhodně zaslouženě. S širokou škálou altcoinů a tokenů nabízených na své platformě, spolehlivou obchodní infrastrukturou a inovativními možnostmi investic jako jsou Binance Coin, Staking a Saving, čímž si získala důvěru mnoha uživatelů. Síť burzy se rozrůstá a rozšiřuje, což potvrzuje i akvizice renomovaných projektů jako Trust Wallet a Coinmarketcap.com. Z pohledu uživatelské přístupnosti tedy naše Binance recenze dopadla velmi dobře.

Pokud hledáte platformu s širokou nabídkou kryptoměn a různorodými obchodními možnostmi, Binance je skvělou volbou. Své místo si našla jak mezi nováčky, tak zkušenými obchodníky, a její neustálý růst naznačuje, že ještě má co nabídnout v budoucnosti.

Binance FaQ
 • Je Binance bezpečná burza?
  • Kromě toho, že je Binance jednou z nejpopulárnějších kryptoburz, je také jednou z nejbezpečnějších. Hlavním prvkem zabezpečení našich kryptoměn by však měl zůstat Trezor – offline krypto peněženka. Ta je téměř neustále odpojena od internetu. Nemůže ji tak žádný hacker napadnout ani vykrást.
 • Jsou poplatky na Binance vysoké?
  • Každá burza má svou politiku poplatků, Binance nevyjímaje. Skvělé je ale to, že poplatek za pokyn na burze je pouhých 0.1 %. Jinak je to u instantních nákupů, kde si burza naúčtuje poplatek 2 %. V celkovém součtu má ale Binance jedny z nejnižších poplatků na trhu, především s využitím jejich tokenu BNB.
 • Proč Binance?
  • Binance dokáže splnit požadavky každého investora, tedy začátečníka i zkušeného obchodníka. Díky ní si můžete snadno koupit kryptoměny, ale také využít možnost pákového obchodování. Spolu s nízkými poplatky se jedná o univerzální burzu, díky které vám přijde svět kryptoměn jednodušší.

Zhlédněte také video – Jak na kryptoměny, Bitcoin, Trezor, Coinbase

Nákup kryptoměn
Anycoin
Získej 300 Kč při nákupu za 10 000 Kč.
MEXC
Získej 10% slevu na poplatky a bonusy.
ByBit

UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investičním poradenstvím nebo obchodním doporučením.

Binance recenze | TradeCZ
Stáhni si e-book
TOP Akcioví a CFD brokeři
XTB Online Trading
96 %
U 76-85 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
TradeCZ volí XTB – Nákup akcií s 0% poplatky, trading crypto, forex aj.
Purple Trading
94 %
U 63 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
CFD broker na forex, akcie a ETF – pasivní investování
Insta Forex
92 %
U 69,82 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
CFD broker na forex, akcie, kryptoměny a indexy
Nákup kryptoměn
Anycoin
Recenze
Získej 300 Kč při nákupu za 10 000 Kč.
Získej 10% slevu na poplatky a bonusy.
ByBit
Recenze
Alternativní investice
Fingood
Recenze
10-12 % p.a. P2B crowdfunding platforma
Investování do ETF i sběratelských předmětů
Investown
Recenze
Investování do nemovitostí od 500 Kč
Prop trading
Použij kód TRADE10CZ a získej 10% slevu!
ForTraders
Recenze
Použij kód TCZ a získej 10% slevu!Ebook