Napište nám zprávu
Recenze

Broker NAGA
„Vaše podpora v tradingu.“

Finanční trhy bylo / bude


Co se stalo a co se stane (?)

PWFT levely – excelentní týden, omluvte tu samochválu…

U dvou PWFT levelů lze vidět oblast, ze kterého daný level vychází. Takové oblasti detekujeme pouhým natrénovaným okem 🙂

To, jestli level bude silný, poznáme díky zapojení volume, nastavení trhu, dlouhodobého trendu, orderflow ad. No a to je přidaná hodnota našeho uzavřeného klubu.

zisku na USDCHF (vlevo nahoře) jsem náš level podbarvil. Jelikož využíváme přesně daný MM, víme kdy vstupovat a většinou to za nás dělá AOS LevelSys, brali jsme tak zisk i zde (poloviční). Důležité je si uvědomit, že level vlastně neexistuje, vždy je to oblast.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

SWING a ID TPL

Již delší dobu nabízíme také swing levely pro méně náročné klienty. Takových levelů je zasaženo po málu, jsou dlouhodobější, dávají trhu více prostoru a nám tolik neničí nervy, jako třeba intraday obchodování.

ROPA

Ropa v posledním týdnu ukázala, proč je jen pro velký kluky. Sentiment se změnil ze strachu o přeplnění trhu ropou na strach, že je ropa nedostatkovým zbožím. Uvidíme, co vymyslí USA, Rusko, OPEC a Saúdská Arábie. Aby šla ropa zase dolu, investoři potřebují uklidnit zvýšením zásob nebo produkce ropy.

Bitcoin

Bitcoin a vlastně celý kryptosvět se nyní dívá po nějakém stálejším supportu. Dlouhodobější náznak růstu jsme v posledním týdnu nezaznamenali, pokles byl vykompenzován razantním růstem, ale o změně trendu nebo sentimentu se nedá ani pomýšlet. Okometricky vidíme poslední swingy, které pokud budou překonány, můžeme se dívat na naše držené kryptoměny s větším úsměvem.

Forex USDJPY

Daily

H4

Cestou nahoru vidím dvě překážky, na jedné jsme, druhá je před námi. Pro silnější pohyb nahoru musíme tyto dvě resistence překonat. Osobně, do longu spíše formou pullbacku. Tedy počkat si na průraz a v klidu vstoupit v případě návratu.

Cesta dolu je snazší. Na pullback se při průrazu dolu nemůžeme příliš spoléhat. Tento strmý růst si říká o silnější průraz dolu. TP a SL jsou asi jasné, high a low nakreslené trendovky. Kam se trh vydá ale neví nikdo.. vždy jen pracujeme s pravděpodobností 🙂

Připojte se do našeho klubu -> Powerful Trader

Nebo se naučte hledat silné vstupy sami pomocí základních PA nástrojů a snažte si ulehčit život a lépe chránit své peníze díky našim AOS pomocníkům -> Nástroje


Kurz zdarma

Ebook