Napište nám zprávu
On-line kurz

Akcie a OPCE
„Vaše podpora v tradingu.“

Komentář k GBPUSD, USDCHF a DAX – 12. 2. 2020


Kromě techniky si bude dnes třeba všímat také fundamentů. V 16:00 hovoří za Fed Jerome Powell a v 16:30 budou zveřejněny nové týdenní změny zásob US ropy.

Novou recenzi k online kurzu si můžete přečíst v tomto článku. Věřím, že kurz může pomoci i Vám 🙂

GBP/USD

GBPUSD price action market profile

Měnový pár GBPUSD reagoval na 50 % z předchozí kumulace a dostává se po průrazu trendline zpět do oblasti zvýšeného zájmu obchodníků. Lze očekávat postranní pohyb trhu právě v tomto pásmu s tím, že první důležitou resistencí je test trendové linie z druhé strany. V případě překonání low na ceně 1.287 se může nálada na trhu změnit ve spíše medvědí.

USD/CHF

USDCHF single price action

Na měnovém páru USDCHF trh respektuje formaci triangle a prvním důležitým supportem je zavření skrytého gapu uprostřed formace. Trh se nepříjemně otočil před resistencí na ceně 0.9797, která je nyní již riskantní.

DAX

Dax index all time high

Německý akciový index DAX se v tomto týdnu dostává na All Time High. Dnes máme středu a trh by pro potvrzení růstové nálady musel na těchto a vyšších cenách zakončit v pátek.

Podobně jako DAX rostou i další indexy (SP500, DJIA…), strach z koronaviru postupně opadá a relativně pozitivní fundamenty a výhledy podporují akcie v růstu.


Kurz zdarma

Ebook