Napište nám zprávu
Staň se patronem

A získej cenné informace
„Vaše podpora v tradingu.“

Burza – dění ve světě


Tento týden byl opravdu žhavý! Ani ne tak počasím, jako spíše děním na burze a ve světě.

Vše krásně shrnuje náš oblíbený komiks od Investing.

  • Nejprve se Trump sešel s Kimem. Vše dopadlo skvěle, a přeci se trhy nezbláznily a zůstaly stát na místě. Trápí je zřejmě něco úplně jiného.
  • Co je trápí je opětovné rozpoutání možné Trade Wars, tedy obchodních válek mezi Čínou, USA a EU?? EU již schválila odvetu proti USA a uvalila cla i na jejich produkty (pomerančovou šťávu, džíny, whisky ad.).  Čína hrozí USA odvetou za uvalení cel, USA hrozí další odvetou při odvetě Číny… ta by prý reagovala také 🙂
  • ČSSD a ANO vytvoří vládní koalici? Už to vypadalo.. a zase nic. Stále není rozhodnuto.
  • ECB nebude zatím zvyšovat hlavní úrokové sazby
  • FED zvýšil hlavní úrokovou sazbu

Ropa

Ropu čeká důležitý týden. Ke konci příštího týdne zasedá OPEC a s ropou to bude zřejmě trochu házet. Již tento pátek došlo, zřejmě z obavy zvyšování produkce ropy, k jejímu silnému poklesu.

GBPUSD – edukace – strategie zdarma v praxi a bez výmluv

GBPUSD jsme dávali na FB veřejně s náhledem budoucího vývoje. Trh se po sevření linek skutečně vydal dolu otestovat dlouhodobější low. Červenou svislou linkou jsou zobrazena místa sevření linek. Poslední sevření jsme využili i my.

Bitcoin

Bitcoin a vůbec kryptoměny teď nezažívají vůbec dobré období. Stále se nacházíme na silném supportu, kde je dokonce vůle k dalšímu poklesu.

Vše o Kryptoměnách

Když se chcete posunout dopředu -> Powerful Trader


Kurz zdarma

Ebook