Napište nám zprávu
Inspirujte se

Tržní analýza 18. 11. 2019
„Vaše podpora v tradingu.“

Finanční trhy náhled 2


Analýza trhů, co se stalo, kam se dívat

V posledním týdnu jsme měli téměř 20 obchodů jak na PWFT ID levelech, tak i na tpl SWING a ID.

Klienti PWFT si nestěžují 🙂

Protože odebírat levely člověka příliš vpřed neposune (jen jeho účet), analyzujeme trhy a předáváme své náhledy a obchodní systém do našeho klubu -> Powerful Trader

Co se stalo

Prezident USA Trump zrušil schůzku s Kim Čong-unem, aby po pár hodinách oznámil, že schůzka je stále možná…

Severní Korea se zbavila své jaderné střelnice…

Do trhů se vlil na okamžik optimismus, že obchodní válka mezi USA a Čínou utichla. Trump ale vyšel na světlo světa, že mu obchodní jednání mezi USA a Čínou nepřijde dobré a investoři opět znejistili…

Írán je pod tlakem, Rusko a OPEC zvyšují produkci ropy, miláček investorů ropa padá…

Ropa – H4

Ropa zažívá extra volatilní období.. Po tom, co jsme ji rozebírali pro edukaci CHOPu, vyjela ropa směrem nahoru, předvedla “Trumpovu” vracečku (Trump a jeho tweety) a dál posilovala. Trh poté respektoval svou trendline až do chvíle, kdy přišla zpráva o zvýšení její produkce. Trh tak v pátek oslabil o více než 4,5 %. Co očekávat? Až do nějaké další významné zprávy SHORT.

Bitcoin – Daily

Bitcoin a kryptoměny obecně zažívají krušné chvíle.. Od začátku roku jasný downtrend a kdo přemýšlel na rychlé zbohatnutí a má v kryptoměnách značné finanční prostředky, ten nemá klidný spánek. Každopádně právě teď se nacházíme v silné support oblasti, ve které se rozhodne. Půjdeme na 4 000 USD, nebo na 10 000 USD?

Pro “buy and hold” přístup jsme aktuálně na zajímavé oblasti pro dlouhodobější investici, každopádně až po zvážení všech rizik!

Zlato / stříbro – Monthly

Zlato i stříbro se aktuálně nacházejí v pěkné kumulaci a většina obchodníků (i my) očekává průraz horní TL a dlouho očekávaný Long. Nejlépe od našich připravených levelů.

Forex – EURUSD – Weekly/Daily

Označená kumulace ceny, na kterou jsme upozorňovali v PWFT a makra, která jasně hovořila pro oslabení EUR a posílení USD. Trh se skutečně vydal dolu a zamířil si to na jeden z našich ID long levelů, u kterého budeme velmi obezřetní. Tento ID level je ovšem i poměrně silnou dlouhodobější support oblastí.

Bližší pohled nám pak představil dvě oblasti pro možný budoucí short.

Doufám, že něco z výše uvedeného Vám pomohlo.

Pokud se líbilo, dejte nám určitě vědět. A klidně se do našeho klubu připojte -> info@tradecz.cz

Pokud se věnujete akciím, napište nám pro aktuální kupní příležitosti, které v trhu vnímáme.