Napište nám zprávu
Naučte se trhy číst

ONLINE KURZ
„Vaše podpora v tradingu.“

Finanční trhy náhled 3


Makro – Co bylo – Predikce

Itálie

Trhy byly z dění v Itálii dosti nervózní, hrozba nových parlamentních voleb zvyšovala volatilitu a riziko na trzích. Nová vláda nakonec vznikla, stres opadl a v pátek se akciový svět mohl opět rozjet k novým high. Riziko ale nekončí! Mluví se o možném ITEXITu, protože nová vláda zřejmě začne tlačit na EU -> přijdou sankce atd atd..

Hrozí ITEXIT ? Hrozí další otřes finančních trhů?

Ropa

Čistý graf ropy TF daily – silný pokles vlivem zpráv ohledně zvýšení těžby -> zavírání zisků a otevírání short pozic = short na ropě

Vizualizace grafu ropy. Weekly market profily značí silný růst, který byl díky zprávě z Ruska a EU zaříznut. První support ropa našla na ceně kolem 66 USD a do short trendu se vrátila na ceně cca 68,5 USD.

Bitcoin

Naše předešlá predikce se naplnila… BTC klesl níže do vyznačené silné support oblasti. Stále jsme v shortu, stále se investoři bojí… Aktuálně se nám však tvoří možný obrat do longu – na to ale potřebujeme vyjetí z toho jasně viditelného trojúheníku.

Forex

USDJPY

USDJPY TF H4 – vyznačená short oblast z VAH weekly MP a kumulací ceny nad

USDCAD

USDCAD TF H4 a vyznačená support oblast do longu. Oblast je “územím nikoho”, nízké volume

Co nás tento týden nejvíce potěšilo

PWFT levely

To, že se u nás kromě edukace také vydělává, je určitě příjemné…

Ale větší radost máme tady z toho ⇓⇓⇓

LevelSys dokáže zachránit mnoho zbytečně ztrátových obchodů. Využijí ho ti, co nemají čas sedět u PC, ale i ti, co nechtějí zažívat tolik stresu při obchodování -> LevelSys

Prudký pohyb může přijít kdykoli 😉

Více info a plná podpora -> PWFT klub

Vizualizace -> Marcus
Ebook