Napište nám zprávu
Naučte se trhy číst

ONLINE KURZ
„Vaše podpora v tradingu.“

Květnová akce, výhledy i přehledy, dění na burze


Vítáme vás u našeho dalšího shrnutí posledního obchodního týdne.
Dnes s analýzou trhů, květnovou akcí a výhledem.

Naším nejnovějším publikovaným článkem je popis nástroje Sensor. Toho přivítají všichni obchodníci, kteří využívají limitních příkazů zanesených v trzích. Sensor by nám měl přinést klidnější spánek a větší ochranu našeho kapitálu.

Powerful Trader levelům se tento týden ohromně dařilo. S tím souvisí i spokojenost našich klientů, kteří využívají predikce a analýzy pro své vlastní obchody. Na jednoho z nich jsme obzvláště pyšní PODÍVEJTE.

PWFT levely čtvrtek/pátek

Celkem 8 levelů za 2 dny a jen těžko bychom hledali ztrátu. Odrazy od 9 pipů do pár desítek pipů a otočky v rámci našeho pevného MM.

Komunikace s klienty formou quick chatu

Quick chat sloužící pro komentování aktuálního dění na trzích, ale i sdílení zkušeností a výhrad.

TPL ID a SWING levely

V rámci PWFT klubu dostávají tradeři i swingové obchody. Ty nám nezabírají mnoho času pro řízení pozic a přináší další úhel pohledu na aktuální sílu měnových párů.

Investiční banka Goldman´s plánuje obchodovat BTC a ten nám skokově vyráží nahoru. Před sebou máme silnou psyhologickou hranici 10 000 USD, SMA 200 a řadu technických resistancí. Z Daily pohledu se začínají narovnávat i ostatní silné klouzavé průměry (50, 34) a bullish nálada na trhu je znát.

Ropa

Ropa mnohokrát respektovala naše zakreslené trendové linie, aby v pátek zakončila těsně pod hranicí 70 USD. Naprosto tak nerespektujevšechna data o výborných stavech zásob a produkce…

Z náznaků o trojúhelník se stal klasický chop. Mnohonásobné odrazy a falešné průrazy směrem dolu nachytaly jistě mnoho obchodníků, aby v pátek trh většině z nich posbíral stoplossy. Dvě varianty, jak se může (a nemusí) ropa zachovat vidíme v obrázku. Proto, že několik klientů je v ropě short (ať už opčně, futures, CFD), přál bych si tu klesající variantu 🙂 Za výrazným odmítnutím nižších cen stojí zřejmě strach ze sankcí USA vůči Íránu…

PWFT level – nástroj – síla MP – volume

Jedním ze zasažených PWFT levelů byl ten na měnovém páru USDCHF. Level vycházel ze zakroužkované oblasti, kde trh došel na denní POC, cena silně odmítla nižší cenu dole (pivot low) a zavřela nad. Extra silný signál v podání pivotové low, ze které se vytvoří 123Gap. Nebylo příliš obtížné hledat možný long level v této oblasti z nižšího časového rámce.
Za povšimnutí stojí i test POC předešlého dne – známé jako Naked POC.

Podívali jsme se také do Ninjy a porovnali to “pravé” volume (i když forex není centralizovaný, a volume je diskutabilní). V tomto případě můžeme vidět poměrně hezkou korelaci, a to jak se zasažením Naked POC, tak i se samotným levelem.

Podrobnou analýzu trhů provádíme nástrojem Marcus, který pro naše obchody nepostradatelný. Single, Pivot, IB, Market Profile, Volume… základ, ze kterého vycházíme.

Protože je květen a po dalším výdělečném týdnu máme dobrou náladu, otevíráme naše brány do 15. 5. 2018 za 590,- Kč / měsíc.

Nahlédnete do našich predikcí, analýz trhů, okusíte některé nástroje a přidáte se k našim spokojeným klientům 😉
Něco se naučit, přivydělat si a posunout se dál stojí mnohdy více, než 590,- Kč za 1 měsíc.

Recenze na PWFT klub -> Podívej se

Nástroje analýzy trhů a řízení pozic -> Podívej se

Jste nováček? Prošel jste si naši Trade Školu?
Ebook